O nas

Jeżeli masz talent i pracujesz ciężko, jeżeli masz marzenia i wynikające z nich określone cele, to jest ogromna szansa że się one spełnią i takich jak Ty właśnie szukamy.

Alter Sp. z o.o. jest instytucją otoczenia biznesu, typu non-profit, która wszystkie wypracowane zyski przeznacza na cele statutowe i prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

W 2015 roku wybudowany został nowoczesny budynek będący miejscem twórczej pracy dla innowacyjnych firm. Naszym celem jest stworzenie odpowiedniego klimatu partnerstwa we wspólnym budowaniu marki razem z lokatorami. W budynku znajdują się wyłącznie firmy oferujące wysokiej jakości usługi tak aby marka budowała markę. Efekty synergii osiągane są dzięki oferowaniu w jednym miejscu pakietu kompleksowych i komplementarnych usług.

Korzyści dla lokatorów:

  1. Atrakcyjne warunki czynszowe, dobra lokalizacja, bezpłatny zadaszony parking w kubaturze budynku, 2 sale szkoleniowe (możliwość połączenia w jedną dużą salę konferencyjną), kompleksowo urządzone biura, lokale użytkowe, coworking, wirtualne biura.
  2. Profesjonalne usługi doradcze, szkoleniowe i wdrożeniowe oferowane bezpłatnie lub na preferencyjnych warunkach.
  3. Spotkania z najlepszymi ekspertami z branży, udział w seminariach, warsztatach, indywidualnych konsultacjach oraz prestiżowych wydarzeniach biznesowych.